Szkolny Turniej Logistyczny

Dnia 25 stycznia o godzinie 9.00 w sali nr 19 odbędzie się I Szkolny Turniej Logistyczny pod hasłem przewodnim Organizacja transportu. Do udziału w konkursie organizatorzy zapraszają 4 osobowe zespoły uczniów z klas technikum o profilu logistycznym. Z danej klasy może zgłosić się więcej niż jeden zespół.
Turniej wiedzy logistycznej składał się będzie z 3 części:
- część testowa zawierająca pytania zamknięte z jedną poprawną odpowiedzią do wyboru;
- część zadaniowa polegająca na opracowaniu harmonogramu czasu pracy kierowcy, formowaniu ładunku;
- część zadaniowa - transport na wesoło!.

Formuła konkursu przewiduje, iż zadania przewidziane w turnieju wykonywane będą zespołowo. Wszelkich informacji merytorycznych oraz technicznych dotyczących konkursu udzieli zainteresowanym pani Joanna Dudek.
Termin zgłaszania kandydatur uczniowskich do turnieju upływa 15 stycznia.

Dnia 25 stycznia odbędzie się pierwszy turniej z zakresu wiedzy i umiejętności logistycznych