Zielona szkoła

Akademia Rozwoju Twórczego „arTrip” i Stowarzyszenie Aletheia organizują twórcze zielone szkoły, wycieczki tematyczne oraz obozy, kolonie i plenery dla dzieci i młodzieży oraz wyjazdy integracyjne dla nauczycieli. Poprzez muzykę, taniec, sztuki plastyczne, działania teatralne i filmowe oraz sport i poznawanie świata uczestniczy uczą się wyrażać własne emocje oraz wykorzystywać zdolności.

Wyjazdy przygotowywane są na miarę potrzeb i oczekiwań uczestników:
- artystyczne z zakresu sztuk plastycznych, teatru, muzyki, filmu i fotografii
- sportowe z dyscyplinami tradycyjnymi, wyczynowymi oraz sztukami cyrkowymi
- naukowe z elementami chemii laboratoryjnej, fizyki oraz obserwacjami astrologicznymi
- krajoznawcze ze zwiedzaniem wybranych miejsc i obiektów, warsztatami ekologicznymi, spotkaniami z interesującymi ludźmi.

Każdy program, niezależnie od profilu wyjazdu, zawiera elementy sztuki i kreatywności dzięki plenerowym warsztatom plastycznym.

Organizatorzy gwarantują: nocleg i wyżywienie, program artystyczno-edukacyjny, opiekę instruktorów, materiały i sprzęt warsztatowy, dokumentację fotograficzną wraz z pamiątkami, ubezpieczenie NNW, transport (na życzenie).

więcej na: http://www.artrip.pl/

Akademia Rozwoju Twórczego