Szkolne obchody "Dnia Dziecka".

30 maja 2014 r.młodzież naszej szkoły, wraz ze swoimi wychowawcami i nauczycielami, wzięła udział w prozdrowotnej zgadywance terenowej. Zabawa polegała na pokonaniu trasy z Kożuchowa do Drwalewic. Podczas marszu każdy zespół miał do wykonania róznorodne zadania umysłowo-sprawnościowe.Cała impreza zakończyła się ogniskiem, pieczeniem kiełbasek, podsumowaniem rywalizacji i rozdaniem dyplpmów,pucharu dla klasy, która zgromadziła największą liczbę punktów oraz nagród dla wszystkich uczestników zabawy. Wszystkim, którzy wzięli udział w tej aktywizującej, integracyjnej imprezie szkolnej, dyrekcja i nauczyciele dziękują, gratulując dobrej kondycji. Szczególne podziękowania składamy państwu Krystynie i Tadeuszowi Kremer, którzy sympatycznie przyjęli nas w swoim gospodarstwie.

Zgadywanka terenowa.